Category: DEFAULT

2 Oct, 2012

Nie dorosłam do swych lat - Justyna Szafran - {łagodna} (CD, Album)

Friday 3 July Saturday 4 July Sunday 5 July Monday 6 July Tuesday 7 July Wednesday 8 July Thursday 9 July Friday 10 July Saturday 11 July Sunday 12 July Monday 13 July Tuesday 14 July Wednesday 15 July Thursday 16 July Friday 17 July Saturday 18 July Sunday 19 July Monday 20 July Tuesday 21 July Wednesday 22 July Thursday 23 July Friday 24 July Saturday 25 July Sunday 26 July Monday 27 July Tuesday 28 July Wednesday 29 July Thursday 30 July Friday 31 July Saturday 1 August Sunday 2 August Monday 3 August Tuesday 4 August Wednesday 5 August Thursday 6 August Friday 7 August Saturday 8 August Sunday 9 August Monday 10 August Tuesday 11 August Wednesday 12 August Thursday 13 August Friday 14 August Saturday 15 August Sunday 16 August Monday 17 August Tuesday 18 August Wednesday 19 August Thursday 20 August Friday 21 August Saturday 22 August Punk - Relaksacyjna - Religijna - Retro - Rock - Soul - Swing - Adaptacje - 2.

Akcja - Animowane - Biograficzne - Dokument - Dramat - Edukacyjne - Familijne - Historyczne i wojenne - Humor, komedia, kabarety - Musicale i muzyczne - Romantyczne - Sensacja i groza - Seriale - Sportowe - 9.

Teatr - 8. Westerny - 9. Akcesoria dla dziewczynek - Akcesoria domowe - Akcesoria sklepowe - Breloki - Dmuchane - Drewniane - Figurki - Jarek Kordaczuk. Basia Raduszkiewicz. Tomek Salej. Piotr Szauer. Adam Andryszczyk. Marek Andrzejewski. Piotr Bakal. Dominika Barabas. Paulina Bisztyga. Jakub Blokesz. Przemek Bogusz. Piotr Bukartyk.

Karolina Cicha. Ewa Demarczyk. Marek Dyjak. Andrzej Garczarek. Marek Grechuta. Jakub Pawlak. Waldemar Pawlikowski. Apolinary POlek. Andrzej Poniedzielski. Renata Przemyk. Piotr Rogucki. Mateusz Rulski. Jerzy Satanowski. Andrzej Sikorowski. Marcin Skrzypczak. Adam Strug. Remigiusz Szuman. Grzegorz Tomczak. Grzegorz Turnau. Magda Umer.

Słuchaj Miasteczko Cud, Przepraszam, że żyję i więcej w wykonaniu Justyna Szafran. Znajdź podobną muzykę, którą polubisz, tylko w flakowalabemununalarmelniggbal.co

About : Mozshura

9 thoughts on “Nie dorosłam do swych lat - Justyna Szafran - {łagodna} (CD, Album)”

  1. "Łagodna" to pierwszy autorski album Justyny Szafran, a zarazem podsumowanie dotychczasowej kariery wokalistki. Na płycie znajdziemy utwory, które znacząco wpłynęły na drogę artystyczną piosenkarki (Tancbuda i saxofon, Cyganeria, Orkiestry), jak również zupełnie nowe (Sonet , Taxi, Nie dorosłam do swych lat).5/5(4).
  2. Justyna Szafran, gwiazda Teatru Muzycznego Capitol, wybrała ze swojego repertuaru największe przeboje: tanga Piazzolli, miłosne piosenki Edith Piaf, utwory z muzyką Leszka Możdżera i Jerzego Satanowskiego. Zaśpiewa łagodniej niż zwykle, ale bez obaw - ten rodzaj łagodności nie ma nic wspólnego z nudą!Brand: Justyna Szafran.
  3. Justyna Szafran potrafi łączyć muzyczne i literackie skrajności, w estradowej miniaturze przedstawić prawdziwie dramatyczną sytuację bohaterki. Z tych trzynastu żeńskich opowieści wyłania się portret dziewczyny, która nie dorosła do bycia kobietą, czyli kobiety, która nie .
  4. Łagodna - Szafran Justyna, tylko w flakowalabemununalarmelniggbal.co Nie dorosłam do swych lat 7. Sonet 8. Dante 9. Tomaszów Miasteczko cud Łagodna Orkiesrty Cyganeria Łagodna Wykonawca: Szafran Justyna: Dystrybutor: Jawi: Data premiery: Nośnik: CD Liczba nośników 1 Wymiary w opakowaniu [mm]: x 7 x Indeks 5/5(2).
  5. Łagodna Justyna Szafran. Miasteczko cud Justyna Szafran. Miłość z baru Justyna Szafran. Nie dorosłam do swych lat Justyna Szafran. Panna Mania gra na mandolinie Justyna Szafran. Przepraszam, że żyję.
  6. Justyna Szafran, gwiazda Teatru Muzycznego Capitol, wybrała ze swojego repertuaru największe przeboje: tanga Piazzolli, miłosne piosenki Edith Piaf, utwory z muzyką Leszka Możdżera i Jerzego Satanowskiego. Zaśpiewa łagodniej niż zwykle, ale bez obaw – ten rodzaj łagodności nie ma nic wspólnego z nudą!
  7. Justyna Szafran - Nie dorosłam do swych lat - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk. Znajdź teksty piosenki oraz tłumaczenia piosenek i zobacz teledyski swoich ulubionych utworów.
  8. Justyna Szafran - Łagodna Ocena: 0 Producent: 1 płyta CD Nie dorosłam do swych lat 7. Sonet 8. Dante 9. Tomaszów Miasteczko cud Łagodna Orkiestry Cyganeria.
  9. Justyna Szafran: 1,99 zł: 6. Nie Dorosłam do Swych Lat feat. Piotr Matuszyk / Zbigniew Wrombel / Wiesław Prządka / Andrzej Mazurek / Mariusz Mielczarek Justyna Szafran: 1,99 zł: 7. Sonet feat. Piotr Matuszyk / Zbigniew Wrombel / Wiesław Prządka / Andrzej Mazurek / Mariusz Mielczarek Justyna Szafran: 1,99 zł: 8.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *